Turnaj v babytenise Klatovy 24.4.2011

napsal briza 28.04.2011

Dne 24.4.2011 se na dvorcích LTK Klatovy konal turnaj v babytenise. Turnaje se zúčastnilo 18 dětí, které byly rozděleny do skupin, kde se utkal každý s každým a poté postoupily do závěrečné pavouka. Ti méně štastní , kterým se nepodařilo postoupit se utkali v útěše, kde ve finále porazil Petr Ludvík Lukáše Janouška (nejmladšího účastníka roč.2004) 6/3.

Ludvík, Končal, Kadlecová, Čiháková, Janoušek, Nováková

V Hlavní soutěži se postaral o překvapení domácí Adam Končal, kterého zastihl turnaj ve velmi dobré formě a který postupně vyřadil své oddílové kolegyně, které byly kandidátkami na medailové pozice. Nejdříve ve čtvrtfinále zdolal Kateřinu Čihákovou 6/4 a poté stejným poměrem v semifinále Simonu Kadlecovou. V druhé polovině pavouka do finále jistě dokráčela další favoritka turnaje plzeňská Klára Nováková hájící barvy klatovského oddílu, kdy ve čtvrtfinále přehrála Jana Brandtnera v poměru 6/4. V semifinále ji to trochu ulehčila její oddílová kolegyně Adéla Šimková, která za stavu 2/3 byla nucena z celkového vyčerpání zápas skrečovat. Ve finále si Klára rovněž přesvědčivě poradila s Adamem Končalem, kdy vyhrála 6/3 a stala se vítězkou turnaje.

Turnaj měl velmi příjemnou atmosféru, která byla podpořena krásným počasím. Děti se velmi bavily, i když některé prohry se neobešly bez slziček. Turnaj měl velmi dobrou úroveň a byly k vidění velmi pěkné a zajímavé zápasy. Turnaje se účastnily děti jak domácího oddílu, tak z Domažlic,Pís­ku,Plzně, Rokycan, Prahy a dalších měst.

Nováková, Koliyev, Novosad, Kopecký Štěpán Pecák Kravařík, Kratochvíl Nováková, Koliyev, Novosad, Kopecký Číža, Veigert, Lyapina, Bega, Lojka Baník Revott Mini Cup 2011